>
VINAQUA
O nás
Tlumočení
Překlady 
Obchodní konzultace

La Rioja a víno
Individuální výuka

Ceny
Kontakt
Průvodce
Cestovní konzultace 
VINAQUA

O nás 

Jsme dynamický tým , v jehož čele stojí Simona Vosátková. Specializujeme se  na  oboustranné překlady, tlumočení, poradenství pro cestovní ruch a na vinařské podnikáni na území  Španělska, zejména v severní části. Dorozumíme se jak španělsky tak česky.

Zaměřujeme se především na kraj La Rioja, ale také na Baskicko, Kantábrii, Navarru, Burgos a Aragonii.

Naším cílem je uspokojit zákazníka nejvyšší kvalitou a individuálním přístupem za konkurenční ceny.

Nabízíme širokou škálu služeb a poradenství.

Zveme vás k návštěvě naší webové stránky, kde najdete vice informací.

Neváhejte se s námi spojit, rádi vám odpovíme na jakýkoliv dotaz. 

Čekáme vás.
 
O Simoně

Simona žije více než 20 let ve Španělsku a je majitelkou malé firmy Gravedad Zero v Logroño, La Rioja, kde kromě řízení podniku a výuky také organizuje dodatkové a turistické služby svým zákazníkům.

Narodila se v Praze a její národnost je česká.  Má středoškolské vzděláni v oboru  ekonomie zahraničního obchodu, jedna z maturitních zkoušek byla španělština. Dále pak studovala ve Španělsku kurzy a nástavby v rámci oboru a stále je pravidelně obnovuje. Také obdržela diplom Instituto Cervantes DELE, ale její znalosti jazyka, země a místních zvyků jsou především dány zkušenostmi  získanými v průběhu let.

O kraji La Rioja

Každý, kdo ví něco o kultuře Španělska, spojí si jméno La Rioja s vinařskou oblastí a dobrým vínem. Tato oblast ale skrývá mnohem víc.

Zveme vás k poznání tohoto kraje, který vábí exotikou a okouzlující romantikou plnou rozmanitých, neznámých a hlubokých pocitů a dojmů.

Nabízíme vám odhalit tajemství vinařských sklepů, kouzla přírodních krás, různorodou kulturu a bohatou historii.

Chceme se s vámi podělit o nové zážitky z přírodních parků a rezervací, o hojnost flóry a fauny, překrásných pohoří, hor, údolí a malebných vesniček. Vaše prožitky se prohloubí s vůní a chutí výborného vína. Rádi vás po cestách nového poznání, umění a kultury doprovodíme.
La Rioja má za sebou dlouhou historii, od prvních keltiberských rodů přes Vizigoty, Římany a Araby až po křesťanské království. Najdeme zde archeologické naleziště, stopy dinosaurů, mystické středověké hrady, předrománské a románské kostelíčky, kláštery s poklady španělského jazyka a také Svatojakubskou cestu (Camino de Santiago), zapsanou do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví, UNESCO.